Mgr. Róbert Langer

Mgr. Róbert Langer

Psychológ
10000+ hod praxe
35 € / konzultácia
22 ľudí odporúča

Forma konzultácie

video / audio hovor
chat

Špecializuje sa na

vzťahy depresia úzkosti stres hnev a agresia

Dokáže pomôcť aj s

závislosti syndróm vyhorenia rodičovstvo sebavedomie strach smútok životné zmeny psychosomatika trúchlenie trauma týranie a domáce násilie prokrastinácia motivácia samota nespavosť šikana sexualita a intimita športová psychológia LGBTI

Vzdelanie, certifikáty a diplomy

  • Prešovská univerzita v Prešove
Kto sa životu poddá, toho život vedie, kto sa životu nepoddá, toho život vlečie.

Popis

Ku psychológii som inklinoval, pokiaľ moja pamäť siaha. A čím dlhšie sa jej venujem, tým viac zisťujem, že psychológia je vo všetkom, čo robíme a žijeme. Psychológia je v každej oblasti nášho života a to je to, čo ma na tom najviac fascinuje. To, čo je ale pre mňa najpodstatnejšie (a to bez ohľadu na tému konzultácie), je práve ten veľmi špecifický vzťah medzi psychológom a človekom, ktorý s ním konzultuje. 

Rezervácia termínu

Hodnotenia a skúsenosti klientov

22
9

Velmi mi pomohla konzultacia s panom Langerom. Dakujem.

Skvelý rozhovor a myslenie

Ďakujem za veľmi povzbudivú konzultáciu. Oceňujem ľudský a priamočiary prístup. Mgr. Langer mi už počas prvého rozhovoru pomohol identifikovať problémy a odporučil konkrétne riešenia na praktické situácie. Teším sa na ďalšiu konzultáciu, aby sme prebrali ako sa mi darí aplikovať jeho odporúčania.

Bola som velmi spokojna s konzultaciou.

Ďakujem pekne za prínosný rozhovor a usmernenie.

V krátkom čase mi vedel zodpovedať na veľa otázok a pomôcť mi s problémom. Teším sa na ďalší rozhovor

Velmi prijemny,profesionalny pristup :)

Ďakujem veľmi pekne, za každú radu. Skúsim to teraz pretaviť aj do praxe a určite konzultácia bola pre mňa väčším prínosom ako som predtým očakával :)

Pán Langer ma veľmi príjemný a ľudsky prístup. Na riešenú problematiku sa vie pozerať a vysvetliť ju aj z biologicko-sociologického fungovania jednotlivca, rodiny či spoločnosti, ale taktiež sa dokáže presunúť do každodennej bežnej situácie človeka, v ktorej daný problém prežíva. Nemá problém sa rozprávať narovinu. Rozhodne odporúčam.