Mgr. Lucia Danková

Mgr. Lucia Danková

Psychológ
10000+ hod praxe
45 € / konzultácia
2 ľudí odporúča

Forma konzultácie

video / audio hovor
chat

Špecializuje sa na

vzťahy syndróm vyhorenia rodičovstvo sebavedomie koučing

Dokáže pomôcť aj s

stres strach smútok sexualita a intimita motivácia samota prokrastinácia LGBTI potrat, neplodnosť životné zmeny

Vzdelanie, certifikáty a diplomy

  • Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor Psychológia, Bc.
  • Univerzita Komenského, odbor Sociálna a pracovná psychológia, Mgr.
  • Standards of coaching - Development of core competences
  • Business coaching - meaning and mechanics of coaching in Business
  • Life coaching - transformational conversations changing lives
Začni tam, kde si, použi to, čo máš a urob, čo môžeš.

Popis

Som psychologička, biznis a životná koučka. Pomáham klientom v období prekonávania náročných pracovných a životných zmien a pri vzťahových problémoch. Sama som si prešla niekoľkými náročnými obdobiami a hľadaním svojho pracovného zamerania. Po skončení štúdia psychológie som krátko pôsobila v Psychiatrickej nemocnici Prof. Matulaya v Kremnici. 12 rokov som sa venovala vedeniu vlastnej firmy v oblasti poskytovania Facility služieb na personálno - manažérskej pozícii. 

Po náročnom období, partnerských problémoch a počiatkoch vyhorenia som sa vrátila ku práci s klientmi. Urobila som si medzinárodne certifikované výcviky v biznis a životnom koučingu. Som členkou Slovenskej asociácie koučov. Od roku 2018 sa venujem poskytovaniu psychologických konzultácií a koučingových služieb. Momentálne pracujem online niekoľko hodín do týždňa. Väčšinu času sa venujem mojej dcére narodenej koncom roka 2020. 

S klientom vediem partnerský rozhovor, v ktorom mu pomáham nazerať na situáciu z doposiaľ nevidených uhľov pohľadu. Umožním mu nájsť v sebe silu na vyriešenie situácie. Preskúmame spolu presvedčenia, posvietime si na hodnoty. Pohľadáme pre klienta najideálnejšie kroky, ktoré vie, chce a môže urobiť, aby niečo zmenil alebo sa rozhodol v nejasnej situácii. 

Pracujem s témami vzťahových, rodičovských a pracovných problémov. Riešim témy vyhorenia, zvládania stresu, prokrastinácie, perfekcionizmu, nastavenia mysle. 
Častou témou mojich klientov je budovanie sebaúcty, sebaprijatia a sebalásky najmä počas a po ukončení komplikovaných vzťahov.

Rezervácia termínu

Hodnotenia a skúsenosti klientov

2
0