Mgr. Paulína Reváková

Mgr. Paulína Reváková

Psychológ
2000+ hod praxe
25 € / konzultácia
4 ľudí odporúča

Forma konzultácie

video / audio hovor

Špecializuje sa na

vzťahy stres rodičovstvo hnev a agresia psychosomatika

Dokáže pomôcť aj s

depresia úzkosti sebavedomie strach životné zmeny samota nespavosť športová psychológia

Vzdelanie, certifikáty a diplomy

  • Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta, odbor psychológia
  • Slovenská asociácia individuálnej psychológie (450 hodín praxe v rámci 3-ročného poradenského výcviku, ukončený výcvik)
  • Individuálna psychológia Alfreda Adlera
  • Líderstvo v každom z nás
  • Párové poradenstvo
  • Nové trendy v psychopatológii a prevencii
„Keď zlepšíme naše medziľudské vzťahy, zlepšíme tým svoje duševné zdravie.“ – William Glasser

Popis

Som psychologička krátko po ukončení vysokej školy. V súčasnosti mám výbornú prácu v centre poradenstva, kde pracujem s deťmi, mládežou, rodinami a učiteľmi, ale tiež poskytujem individuálne poradenstvo pre klientov. 

Už počas strednej školy mi bolo jasné, že chcem pracovať s ľuďmi a pomáhať im. Počas štúdia na vysokej škole som objavila fantastický prístup k poradenskej práci s klientami, ktorým je individuálna psychológia Alfreda Adlera a v tomto prístupe sa mi tiež podarilo absolvovať výcvik. 

Pri svojej práci vychádzam z presvedčenia, že zmena k lepšiemu je možná u každého, pretože konáme tak, akoby to, čomu veríme bola pravda. Všetci smerujeme k nejakým cieľom či už fiktívnym, alebo reálnym a tomuto cieľu zodpovedá aj naše správanie. Keď spoznáme svoje presvedčenia a ciele, máme slobodu rozhodnúť sa, zmeniť ich a vydať sa inou cestou. Do ťažkostí sa však dostávame preto, že sme ľuďmi zvyku a svojich presvedčení, ktoré vždy neslúžia nášmu dobru a potrebujeme nadobudnúť psychologické svaly, ktoré nám budú slúžiť k ďalšej ceste životom.

Rezervácia termínu

Hodnotenia a skúsenosti klientov

4
3

Je to veľmi príjemná konzultantka .

Pani doktorka je velmi prijemna, zatial som sa z konzultacii vzdy nieco naucila a urcite maju zmysel. Hodnotim velmi pozitivne :)

Páči sa mi, že sa p. Reváková veľa pýta, a že je trochu ako Malý princ, nenechá sa od otázky odviesť. Zároveň rešpektuje moje hranice a robí to veľmi milo a láskavo.