PhDr. Jozef Ďanovský

PhDr. Jozef Ďanovský

Psychoterapeut
15000+ hod praxe
45 € / konzultácia
1 ľudí odporúča

Forma konzultácie

video / audio hovor
chat

Špecializuje sa na

závislosti úzkosti depresia smútok trauma

Dokáže pomôcť aj s

stres strach hnev a agresia sexualita a intimita prokrastinácia rodičovstvo vzťahy syndróm vyhorenia sebavedomie životné zmeny psychosomatika trúchlenie týranie a domáce násilie sebaubližovanie porucha príjmu potravy

Vzdelanie, certifikáty a diplomy

  • Prešovská univerzita v Prešove, odbor psychológia
  • Slovenská zdravotnícka univerzita, odbor klinická psychológia
  • Psychoterapeutický výcvik v gestalte terapii riadne ukončený
  • Kurz schéma terapia
Stretnutie dvoch osobností je ako kontakt dvoch chemických látok: ak dôjde k reakcii, obe sa premenia. - C.G. Jung

Popis

Som klinický psychológ, ktorý sa zaoberá psychodiagnostikou a psychoterapiou. 

Strednú školu som skončil ako tlačiar na polygrafických strojoch, avšak už počas štúdia vo mne dozrievalo rozhodnutie študovať psychológiu. Preto som všetku svoju motiváciu a energiu venoval príprave na štúdium a v roku 2002 ma prijali na Filozofickú fakultu PU v Prešove. 

Po skončení štúdia som chcel pracovať so závislosťami, čo sa mi aj splnilo. V roku 2008 ma prijali na Prednej Hore za psychológa, kde som sa mohol venovať skupinovej, individuálnej či rodinnej terapii a psychodiagnostike. Mám za sebou 8-ročnú prax na pozícii psychológa v spoločnosti zaoberajúcej sa závislosťami a teda bohaté skúsenosti v oblasti terapie a diagnostiky. Mám ukončenú atestáciu z klinickej psychológie a rigorózne konanie v odbore sociálna práca na Prešovskej univerzite. 

V lete 2015 prišiel impulz otvoriť si vlastnú prax. Podarilo sa a od septembra 2015 som poskytoval terapeutické, poradenské, lektorské a psychodiagnostiké služby vo svojom súkromnom psychologickom centre. Na jeseň 2016 som ukončil pracovný pomer v OLUP n.o Predná Hora, ako aj vlastnú psychologickú prax, a od decembra 2016 som začal pracovať vo výkone trestu v Sučanoch na zdravotníckej pozícii klinického psychológa. A popri tomto úväzku som poskytovateľom zdravotnej starostlivosti vo vlastnom Psychologickom centre. Zároveň som ukončil dlhodobý psychoterapeutický výcvik v geštalt psychoterapii a vykonávam aj znaleckú činnosť v odbore klinická psychológia detí a klinická psychológia dospelých. V roku 2018 som sa stal členom komory psychológov a členom slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti, kde som zapísaný v zozname psychoterapeutov.

Teší ma keď sa v terapiách podarí klientom odstrániť ich prekážky v ich osobnom raste a môžem byť toho svedkom. 

Rezervácia termínu

Hodnotenia a skúsenosti klientov

1
0